ART / Lithographs / Litograph in colors 14576142
nr 1457 6142
Cassandra Rhodin
(f. 1979), Sverige
Cassandra Rhodin (b. 1979), Sweden. Kvinnoansikten. Signed, numbered 126/500. Litograph in colors. Sheet: 70x50 cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Kvinnoansikten. Signerad, numrerad 126/500. Färglitografi. Bladets mått: 70x50 cm, oramat löst blad
Cassandra Rhodin, Swedish painter born 1979.
SEK 250
Monday Mars 28 2022
at 20:18:36
100 kr
150 kr
200 kr